Sivilce İçin Sabunlar

Sivilce İçin Sabunlar

SİVİLCEYE İYİ GELEN SABUNLAR
Cilt sağlığı için cilt bakımı ve temizlliği son derece önemlidir. Bunun için cildinize en uygun bitki özlü sabunları kullanmalısınız. Sivilceleri tedavi edebilmek için bitkisel sabunlarda bulunan vitaminler, kısa sürede sivilcelerin iyileşmesini sağlar.
Sivilcelere iyi gelen sabunlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak, her türlü cilt tipine uygun bitkisel sabunları sizler için yazdık.
Sivilcelere İyi Gelen Sabunlar Nelerdir?
Siirt Bıttım Sivilce Geçirici Sabun
Siirt ilimiz son derece şifalı ürünleri barındıran il olarak tanınmaktadır. Bıttım sabunu da Siirt ilimizde bulunan; sivilceler için çok iyi sonuçlar veren etkili bir bitkidir. Noktalı tanecikleri sayesinde cildinizdeki her alana derinlemesine bir temizleme yapar. Çok kısa sürede verimli olduğunu görebilirsiniz. Siirt Bıttım sabununun fiyat ise 50 TL’dir.
Kekikli Sivilce Sabunu
Sivilce tedavisi için kullanılan kekik, ciltteki sıcaklık seviyesini arttırarak kan dolaşımının hızlandırılmasını sağlar. Bunun sonucunda yumuşak bir cilde sahip olursunuz. Kekikli sabun sivilce tedavisinde kendisini kanıtlamış bir üründür. Gaziantep’te üretilmektedir. Uygulama sırasında cildinizde yanmalar hissedebilirsiniz. etkisi ise 1 hafta içinde gözle görülebilir derecededir. Kekikli sivilce sabunu fiyatı 9 TL’dir.

Neutrogena Sivilce Tedavi Edici Sabun
Neutrogena markası tüm dünyaca tanınan cilt bakım ürünleri altında ürünler üreten markadır. Sivilce yok edici sabunu sayesinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sabunu kullandıktan 12 saat sonra etkisini görebilirsiniz. Bu bitkisel sabunun satış fiyatı 9 TL’dir.
Bello Dora Sivilce Sabunu
Bello dora sabunu güçlü etkisi sayesinde ciltteki mikropları derinlemesine temizler. Günlük kullanım içindir. Sivilce ve cilt sıkıntılarına çözüm verir. Cildinizi sıkılaştırır, bakteri üremesini engeller. Yağ salgısını düzenler. Aynı zamanda kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. İçinde ise alantoin, biberiye, kükürt ve kil mineralleri bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.