Lazerle Genç Kalma

Lazerle Genç Kalma

Lazerle Gençleşme

Kadınların vazgeçilmez bakım ve genç kalma yöntemlerinden biri lazerdir.Adeta zamana direnmenin en büyük göstergesidir bu.Bakımlı olmak,estetik olmak özellikle kadınların çok önem verdiği bir tür bakım çeşididir.Yıllardan beri süregelen çeşitli bakım kremleri,bakım yağları gibi bir ok faktör oynadı bu bakım serüveninde.Fakat şimdi ise bunu daha da ileri götüren bambaşka bir yöntem var;Lazerle gençleşme…

Lazer uygulaması artık günümüzde bambaşka bir bakım çeşidi sunuyor.Üstelik çok para harcamadan da bu işleme tabi olabilirsiniz.Lazer ağrısız sızısız,bıçak yarasız,anestezi uygulamadan rahatlıkla yaptırabilirsiniz.Cildin sıkılaşması ve kırışıklıkların azalması gibi bir çok alanda da kullanılır.

Cilt Yenilemede Lazer Yöntemi:

Lazerle gençleşme yöntemleri arasında en çok kullanılanı cilt yenilemedir. Bu işlemin uygulanışı şu şekildedir; vücutta zamanın etkisiyle oluşan kolajen yok edilerek taze kolajen oluşumu başlatılır. Yenilenen kolajenlerin etkisiyle ciltte kırışıklıklar azalır, düzgün ve gergin, küçük gözenekli bir cilt oluşturulur. Farklı cilt tipleri için farklı filtreler kullanıldığı için ciltte gözle görülür bir bozukluk gözlenmez. Cilt işlem sonrası oldukça gençleşir, parlar, elastik bir vaziyet alır.

Genel olarak ayda bir 3–5 seans arasında değişen süreler sonucu işlem tamamlanır. Sonrasında seans aralığı 6–12 aya düşürülerek bir müddet daha gerekli kontrollere devam edilir. İşlem sonrasında güneş kremi kullanımı ihmal edilmemelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.