Kullanım Koşulları

bayanciltuzmani.com

2015 yılında yayın hayatına başlayan sitemiz; “Cilt bakımı ve güzellik bakımları” hakkında her konuda bilgi paylaşımını sunmayı hedef edinmiş kadın bilgi paylaşım sitesidir.

Sitemizde;Cilt bakımı, cilt maskeleri, saç bakımı, el ve ayak bakımı, vücut bakımı, makyaj teknikleri ve bilgileri, vücut sıkılaştırma yöntemleri, lazer işlemleri, epilasyon yapımı, zayıflama, diyet gibi konu başlıkları adı altında her türlü bilgiyi bulmanız mümkündür

Sitemizdeki Yazılar: 

Tamamen kendi edindikleri bilgi ve birikimleri ile yazarlarımız tarafınca yazılmaktadır. Sitemizdeki tüm yazıların hakları bayanciltuzmani.com’a aittir. Kaynak gösterilmeden, yazının tamamı yada bir kısmı, değiştirilerek yada direkt kopyalanması halinde içeriğin kaldırılmasını talep etme hakkına sahiptir. Aksi halde gerekli yasal işlemler Avukatlarımızca yapılır.

bayanciltuzmani.com’dan Önemli Yasal Uyarılar ve Hatırlatmalar

bayanciltuzmani.com sitesindeki yazılar, kesinlikle doktor tavsiyesi değildir. Tamamen bilgilendirme amacı ile hazırlanmış; çeşitli bilgi arşivlerinden toparlanarak doğal & kişisel bakım maskeleri ve tariflerine yer verilmiştir.. Verilen maske tarifleri yada diğer tarifler her kişide aynı etkiyi göstermeyebilir. Sitemizde yer alan tariflerin kullanımı tamamen kişinin kendi sorumluluğunda olup, bu tarifleri uygulama esnasında veya uygulama sonucunda oluşabilecek sorunlardan bayanciltuzmani.com yönetimi ve yazarları sorumlu tutulamaz.

 

Tariflerini verdiğimiz maskelerin kullanımı esnasında; Hemen iyileşmesi için çok sık yapılan işlemler, Aşırı dozaj, ciltte bekletme süresinin uzatılması,  kişinin maske malzemeleri içerisindeki doğal maddelere karşı alerjisinin olması gibi sıkıntılar sonucunda ciltte: Kızarıklık, yanma, halsizliğe vb durumlar meydana gelebilir. Her ne sonuç olursa olsun bu gibi durumlarda bayanciltuzmani.com sitesi  yönetimi ve yazarları sorumlu tutulamaz.

 

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.