Acnegun Jeli ve Kremi

Acnegun Jeli ve Kremi

Acnegun Yüz Yıkama jeli, acnegun yüz kremi,

SİVİLCE SORUNLARI İÇİN ACNEGUN ÜRÜNLERİ
Sivilceler, yağlı cilt yapısında çıkmaya daha müsaittir. Bu ürünü kullanarak sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz. Acnegun cilt bakımı için gerekli olan tüm besinler içerisinde bulundurmaktadır. Özellikle yüz yıkama jeli, yüz canlandırıcı tonikleri ve gece gündüz ayrı uygulanan kremleri ile sorunları çözebilirsiniz. Acnegun sivilce ürünlerine ait çeşitleri inceleyelim;
Acnegun Sivilce Ürünleri Ve Kullanımı

AcneGun Yüz Yıkama Jeli
Acnegun yüz jeli yağlı ciltler için idealdir. Yağ bezesi oluşumu sebebiyle ciltte siyah noktaların oluşur. Bu siyah noktaları ortadan kaldırır ve kir tabakasını yok eder. Cildin yağ oranını bozmaz, zarar vermez. İçinde barındırdığı özel bileşenleri sayesinde derinlemesine temizlik yapar.

Acnegun yüz yıkama jeli kullanımı ise şu şekildedir; öncelikle ellerinizi yıkadıktan sonra yeteri kadar avcunuza sıkınve ıslak cildinize sürün. Gözle temasına dikkat edin. Masaj yaparak yedirin. Cildinizi yıkadıktan sonra yumuşak bir havlu ile silin.

AcneGun Canlandırıcı Tonik
Yağlı ciltler için kullanılması gereken temizleme tonigidir. Bu toniği jel uygulamasından sonra geriye kalanları ayrıntıları ile beraber temizler. Cildin yenilenmesini ve sıkışmasını sağlar. KRemlerden önce uygulanması gereken bu tonik, cilt üzerindeki gözeneklerin daralmasını sağlar. Kremin daha etkili olmasını sağlar. Akneli ciltler için, akne olan yerlere uygulayabilirsiniz.
Acnegun Tonik kullanımı ise: Cildinizi jel yardımı ile yıkayın ve toniği pamuğa döküp, göz hariç cildinize sürün. Ardından krem uygulaması yapabilirsiniz.
AcneGun Maske
Bu maske tüm sorunlara çözüm olarak geliştirilmiştir. İçerdiği formüller oldukça etkileyicidir. Nemlendirici, arındırıcı, antibakteriyel ve kurutucu özelliklerinin hepsini bünyesinde barındırmaktadır. Sivilce oluşumunda özellikle kullanılmaktadır. Bayanlarda regl ve stresli dönemlerde aşırı salgılanan yağlar, sivilce oluşumunu tetikler. Bu acnegun maskesini uygulayıp yağ denğenize zarar vermeden orantılar. Maskeyi 15 dk kadar cildinizde beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Haftada 3 kez yapabilirsiniz.

AcneGun Gece Kremi
Yağlı ciltler sivilcelere daha yatkındır. Bu ciltlere özel üretilen gece kremidir. Acnegun gece kremi sayesinde cildinizdeki ölü tabakaların soyularak atılmasını sağlar. Aynı zamanda sivilce izlerini giderir, cildi tazeler, siyah noktaları yok eder.
Bu kremi sürmeden önce temiz ve toniklenmiş cilde uygulamalısınız. İnce tabaka halinde kremi sürün.Göz ve çevresine uygulamayın.

AcneGun Gündüz Kremi
Yağlı cilt bakımı için üretilmiş sivilce kremidir. Gün boyunca dış etkenlere maruz kalan cilt, oluşan bakterilerin artışını engeller cildi nemlendirir ve yağ oranını düşürürü.
Gündüz kremini uygulmadan önce temizlenmiş toniklenmiş cildinize uygulayabilirsiniz. Çok kalın sürmeyin ve göz çevresine sürmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.